ПРО НЕОБХІДНІСТЬ КОНКРЕТИЗАЦІЇ ОБСТАВИН, ЩО ОБТЯЖУЮТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ З МЕТОЮ ОБМЕЖЕННЯ ТА УСУНЕННЯ КОРУПЦІЙНИХ ПРОЯВІВ

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2022-12-16
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Одеса: ОДУВС
Анотація
З метою недопущення можливих корупційних проявів доцільно з пункту 6 статті 35 КУпАП виключити таке визначення, як: орган (посадова особа), який накладає адміністративне стягнення, залежно від характеру адміністративного правопорушення може не визнати дану обставину обтяжуючою, та викласти його у наступній редакції: вчинення правопорушення в стані сп'яніння, крім тих випадків, коли дані обставини є безпосереднім складом адміністративного правопорушення.
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Бездольний, М., Думанський, Р. ПРО НЕОБХІДНІСТЬ КОНКРЕТИЗАЦІЇ ОБСТАВИН, ЩО ОБТЯЖУЮТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ З МЕТОЮ ОБМЕЖЕННЯ ТА УСУНЕННЯ КОРУПЦІЙНИХ ПРОЯВІВ. Актуальні питання запобігання корупції: міжнародний та національний досвід: збірник матеріалів Всеукраїнського науково-практичного круглого столу (16 грудня 2022 року, м. Одеса) / за ред. А.В.Денисовой. Одеса: ОДУВС, 2022. 92 с. С. 25-28.