Науковий висновок Харківського національного університету внутрішніх справ до проєкту Закону України «Про внесення змін до статті 94 Закону України "Про Національну поліцію" щодо збільшення грошового забезпечення поліцейських» (реєстр. № 6506 від 05.01.2022)

Анотація
Представленим на опрацювання Законопроєктом № 6506 ставиться за мету підвищення соціальних гарантій забезпечення поліцейських, обчислення посадового окладу поліцейського в розмірах прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, встановлення щомісячних доплат за вислугу років, за науковий ступінь, за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці, за спеціальне звання та почесне звання, інтенсивність та умови служби. Таким чином, на думку автора Законопроєкту № 6506, є можливість врегулювання питання диспропорції в розмірах виплат грошового забезпечення поліцейським та співробітникам інших правоохоронних органів, зокрема Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро України, Бюро економічної безпеки України. Крім того, пропонується врегулювати питання підвищення рівня посадового окладу курсанта закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Бугайчук, К. Л. та ін. Науковий висновок Харківського національного університету внутрішніх справ до проєкту Закону України «Про внесення змін до статті 94 Закону України "Про Національну поліцію" щодо збільшення грошового забезпечення поліцейських» (реєстр. № 6506 від 05.01.2022). Науково-дослідна діяльність Харківського національного університету внутрішніх справ в умовах воєнного стану : монографія / за заг. ред. В. В. Сокуренка, Д. В. Швеця, О. А. Моргунова ; МВС України, Харків. нац. ун-т внутр. справ. – Вінниця : ТВОРИ, 2023. С.190-199.
Зібрання