Проєкт Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності водіїв транспортних засобів за перевищення встановлених обмежень швидкості руху»

Анотація
Цим законопроєктом передбачається внесення змін до статей 122 та 132/1 Кодексу України про адміністративні правопорушення шляхом виключення положень про відповідальність за перевищення встановлених обмежень швидкості руху та викладення відповідних нормативних вимог у новій ст. 1226 цього Кодексу. Проєктом також пропонується внести відповідні зміни до інших статей Кодексу з метою приведення їх у відповідність до змісту нової ст. 122/6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Синєгубов, О.В. та ін. Проєкт Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності водіїв транспортних засобів за перевищення встановлених обмежень швидкості руху». Науково-дослідна діяльність Харківського національного університету внутрішніх справ в умовах воєнного стану : монографія / за заг. ред. В. В. Сокуренка, Д. В. Швеця, О. А. Моргунова ; МВС України, Харків. нац. ун-т внутр. справ. – Вінниця : ТВОРИ, 2023. С. 150-168.
Зібрання