Організація і тактика оперативно-розшукової протидії шахрайствам, вчиненим з використанням мережі Інтернет та засобів телефонного зв'язку

Анотація
В посібнику детально розглянуті питання кримінально-правової та оперативно-розшукової характеристики шахрайств, вчинених з використанням мережі Інтернет та засобів телефонного зв'язку. Надано алгоритм першочергових дій працівників Національної поліції України при надходженні заяв та повідомлень про шахрайства, вчинені з використанням мережі Інтернет та засобів телефонного зв'язку; окреслено відомості, що становлять інтерес для розкриття та розслідування вказаних кримінальних правопорушень. Посібник буде корисним для працівників оперативних підрозділів Національної поліції України, здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників.
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Організація і тактика оперативно-розшукової протидії шахрайствам, вчиненим з використанням мережі Інтернет та засобів телефонного зв'язку : посібник / С. В. Албул, О.О. Ганжа, А.В. Гаспаров, С.О. Єгоров, Є.В. Поляков, Т.Г. Щурат. Одеса : ОДУВС, 2023. – 40 с.