ДЕЯКІ ПРАВОВІ АСПЕКТИ ДІЯЛЬНОСТІ КООРДИНАЦІЙНОГО ШТАБУ: РЕАЛІЗАЦІЯ АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВОГО МЕХАНІЗМУ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2023-06-23
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Одеса: ОДУВС
Анотація
Автором зазначається що, механізм адміністративно-правового захисту прав дітей в умовах воєнного стану передусім включає діяльність Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану, який здійснює консультативно-дорадчу, координаційну, моніторингову діяльність за вказаним напрямком. Проте потребує налагодження безпосередньо діяльність служб із захисту прав дітей на місцях. У зв’язку з тим пропонується створити спеціалізовані служби у справах захисту прав дітей у всіх областях України, підпорядковані у тому числі Міністерству оборони України, із залученням військовослужбовців у практику захисту прав дітей в умовах воєнного стану.
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Щербань, І. ДЕЯКІ ПРАВОВІ АСПЕКТИ ДІЯЛЬНОСТІ КООРДИНАЦІЙНОГО ШТАБУ: РЕАЛІЗАЦІЯ АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВОГО МЕХАНІЗМУ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ. Захист прав дитини в умовах військової агресії : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції (м. Одеса, 23 червня 2022 р.). – Одеса : Видавництво «Юридика», 2023. – 316 с. С.297-300.