Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.oduvs.edu.ua/handle/123456789/191
Title: Оперативно-розшукова протидія злочинам проти власності у районі проведення антитерористичної операції
Authors: Албул, Сергій Володимирович
Шендрик, Владислав Володимирович
Никифорчук, Дмитро Йосипович
Шелехов, Артем Олексійович
Стащак, Микола Володимирович
Козаченко, Олександр Іванович
Keywords: антитерористична операція
протидія злочинності
оперативно-розшукова діяльність
злочини проти власності
Issue Date: 2016
Publisher: Київ: Національна академія внутрішніх справ
Citation: Оперативно-розшукова протидія злочинам проти власності у районі проведення антитерористичної операції: метод. рек. / Д. Й. Никифорчук, В. В. Шендрик, В. В. Поливода, М. С. Цуцкiрідзе та ін.. – Київ, 2016. – 100 с.
Abstract: У методичних рекомендаціях розроблені сучасні теоретично-правові та організаційні засади протидії оперативними підрозділами злочинам проти власності у районі проведення антитерористичної операції у наш час. Викладені в ній теоретичні висновки, практичні рекомендації та інші результати дослідження ґрунтуються на здобутках учених у галузях філософії, загальної теорії права, оперативно-розшукової діяльності, юридичної психології, криміналістики, кримінології, кримінального процесу і кримінального права України та зарубіжних країн, а також законодавчих і відомчих нормативно-правових актах і матеріалах вітчизняної та іноземної практики. Методичні рекомендації призначені для працівників оперативних підрозділів Національної поліції України, науково-педагогічного персоналу, здобувачів вищої освіти вищих навчальних закладів МВС України та інших правоохоронних відомств.
URI: http://dspace.oduvs.edu.ua/handle/123456789/191
Appears in Collections:Навчальні посібникиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.