Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.oduvs.edu.ua/handle/123456789/679
Title: Окремі аспекти соціально-демографічної характеристики жінок, засуджених до позбавлення волі
Authors: Резніченко, Ганна Семенівна
Keywords: засуджені жінки, соціально-демографічна характеристика, виправна колонія
sentenced women, socio-demographic characteristics, correctional colony
Issue Date: 2006
Publisher: Видавництво Харківського національного університету внутрішніх справ
Citation: Резніченко Г. С. Окремі аспекти соціально-демографічної характеристики жінок, засуджених до позбавлення волі / Г. С. Резніченко // Вісник Харківського національного університету внутрішніх справ. - 2006. - № 32. - С. 48-55.
Abstract: Історично перебіг процесу рольової соціалізації жінок (у будь-якому суспільстві), відповідно до патріархальних стереотипів, свідчить що для жінок насамперед перевагу мають орієнтації на сім’ю та сімейні цінності, ведення домашнього господарства. Головне те, що ця стереотипна система поглядів на головне призначення жінки не тільки стверджується суспільством, є очікуваною для суспільства, до того ж підкріплюється відповідними моральними та правовими санкціями. Якщо реальна поведінка жінки не відповідає суспільним сподіванням, не збігається із соціальними нормами, стереотипами, - проти неї використовуються певні санкції
URI: http://dspace.oduvs.edu.ua/handle/123456789/679
Appears in Collections:Наукові статтіItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.