Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.oduvs.edu.ua/handle/123456789/409
Title: Вікові особливості підлітків як сензитивна умова для сприйняття асоціального впливу окремих інтернет - ресурсів з суїцидальними наративами
Authors: Вайда, Тарас Степанович
Keywords: суїцидальна поведінка
кіберполіція
Issue Date: 2017
Publisher: Одеса: ОДУВС
Citation: Вайда Т.С. Вікові особливості підлітків як сензитивна умова для сприйняття асоціального впливу окремих інтернет - ресурсів з суїцидальними наративами / Т. С. Вайда // Вплив інтернет-мережі на психіку дітей та молоді – виклик сьогодення: матеріали Всеукр. круг. столу. ( м. Одеса, 27 березня 2017 р. ) — Одеса: ОДУВС, 2017. — С. 32 - 35.
Abstract: Статею автор наголошує на недостаність уваги та розв'язання проблеми впливу саме Інтернет - ресурсів на формування сучасної системи цінностей та внутрішнього світу молодої людини, дітей та підлітків. В межах комплексного підходу щодо розв'язання вишезазначеної проблеми суїцидальної поведінки доцільно в першу чергу звернути увагу на такі передумови її виникнення в середовищі дітей - підлітків, як особливості цього вікового періоду, котрі є сприятливою умовою для сприймання зазначеною соціальною категорією негативного впливу окремих інтернет - ресурсів з суїцидальними нормативами.
URI: http://dspace.oduvs.edu.ua/handle/123456789/409
Appears in Collections:«Круглі столи»

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Вайда Т.С..pdf346,35 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.