Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.oduvs.edu.ua/handle/123456789/1192
Title: СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ КІБЕРЗЛОЧИННОСТІ
Authors: Ісмайлов, Карен Юрійович
Исмайлов, Карен Юрьевич
Ismailov, Karen
Пядишев, Володимир Георгійович
Keywords: кіберзлочинність
кіберзлочин
кіберпростір
кібератака
кібервійна
Кібер-шпигунство
Issue Date: 21-Dec-2018
Publisher: 54. Ісмайлов К.Ю. Сучасні тенденції розвитку кіберзлочинності / К.Ю. Ісмайлов, В.Г. Пядишев // Застосування інформаційних технологій у діяльності НПУ: матеріали науково-практичного семінару (м. Харків, 21 грудня 2018 р.) / МВС України, Харк. нац. ун-т внутр. справ. Харків. ХНУВС, 2018. – С. 20-22.
Abstract: У світі, керованому соціальними мережами, онлайн-транзакціями, хмарними обчисленнями і автоматизованими процесами, технології розвиваються швидко. Але паралельно з технологічної еволюцією відбувається прогрес кіберзлочинності, яка постійно розвиває нові типи атак, інструменти і методи, що дозволяють злочинцям проникати в більш складні або добре контрольовані середовища, а також збільшувати збитки і навіть залишатися непомітними. Але окрім загального очікування поширення кіберзлочинності, з метою ефективності витрачання ресурсів на боротьбу з нею, необхідно здійснювати більш детальні прогнозування напрямів і масштабів її поширення у різних сферах держаної діяльності, бізнесу, охорони здоров’я тощо.
URI: http://dspace.oduvs.edu.ua/handle/123456789/1192
Appears in Collections:«Круглі столи»Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.